Miskolci Nemzeti Színház - Havi műsor

Dátum

2018 ápr

03

Web: mnsz.hu/eloadasok
Esemény helyszíne:
Miskolci Nemzeti Színház - 3525Miskolc, Déryné u. 1.

Nézze meg térképen
Miskolci Nemzeti Színház április havi műsora
 

Április 3.

19:00 - Marica Grófnő

Operett két részben

Nagyszínház

Bérletszünet

Április 4.

17:00 - A Varázsfuvola

Opera

Nagyszínház

Latabár ifj. bérlet

19:00 - Emberek Alkonya (16)

Kortárs magyar színmű

Játékszín

Április 5.

16:30 - A Varázsfuvola

Opera

Nagyszínház

Zrínyi ifj. bérlet

19:00 - Gólyakalifa

Kettéhasadt monodráma Babits Mihály A gólyakalifa című regénye alapján

Játékszín

Április 6.

19:00 - Kabaré (16)

Musical

Nagyszínház

Upor (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

19:00 - Györgyike Drága Gyermek

Színmű

Kamara

Bemutató (Arany) bérlet

Április 7.

11:00 - Kakaókoncert

Beavató kamarakoncert

Nagyszínház nézőtéri társalgó

15:00 - Kabaré (16)

Musical

Nagyszínház

Déryné (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

17:00 - Györgyike Drága Gyermek

Színmű

Kamara

Csiky (Arany) bérlet

20:00 - Lélekcsönd

Játékszín

Április 9.

21:00  - Elza, vagy a világ vége (16)

hadművelet két részben

Vendégjáték Debrecenben, a XI. Deszka Fesztiválon

 

Április 10.

10:00 - Süsü, a sárkány kalandjai

zenés mesejáték két részben

Kamara

Bérletszünet

18:00 - Földes Est

Nagyszínház

19:00 - Casablanca

Táncelőadás

Kamara

Szigligeti (Arany, Ezüst) bérlet

 

19:30 - A Kaukázusi Krétakör (16)

Színmű két részben

Játékszín

Április 11.

10:00 - Süsü, a sárkány kalandjai

zenés mesejáték két részben

Kamara

Bérletszünet

17:00 - Egy Óra Versek Közt Művészeink Társaságában

Játékszín 

19:00 - A Varázsfuvola

Opera

Nagyszínház

Bérletszünet

19:00 - Györgyike Drága Gyermek

Színmű

Kamara

Lehár (Arany) bérlet 

19:30 - Kortársdráma Felolvasóest - Garaczi László: Csodálatos Vadállatok

Játékszín

Április 12.

18:00 - Furcsa pár

Vígjáték

Nagyszínház

Herman ifj. bérlet

19:00 - Hóhérok (14)

Fekete komédia

Kamara

Bérletszünet

Április 13.

09:00 - I. Országos Diákszínházi Fesztivál

Nagyszínház

09:00 - I. Országos Diákszínházi Fesztivál

Kamara

09:00 - I. Országos Diákszínházi Fesztivál

Játékszín

09:00 - I. Országos Diákszínházi Fesztivál

Csarnok

19:00 - Marica Grófnő

Operett két részben

Nagyszínház

Bérletszünet 

Április 14.

09:00 - I. Országos Diákszínházi Fesztivál

Nagyszínház

09:00 - I. Országos Diákszínházi Fesztivál

Játékszín

09:00 - I. Országos Diákszínházi Fesztivál

Csarnok

11:00 - Süsü, a sárkány kalandjai

zenés mesejáték két részben

Kamara

Zerlina bérlet 

17:00 - Kilépő

Játékszín

19:00 - Furcsa Pár

Vígjáték

Nagyszínház

Katona (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

19:00 - Hóhérok (14)

Fekete komédia

Kamara

Egressy (Arany, Ezüst) bérlet

Április 16.

14:30 - Minden Egér Szereti A Sajtot

zenés mesejáték két részben

Vendégjáték Budapesten, a Thália Színházban

Április 17.

11:00 - Minden Egér Szereti A Sajtot

zenés mesejáték két részben

Vendégjáték Budapesten, a Thália Színházban

14:00 - Süsü, A Sárkány Kalandjai

zenés mesejáték két részben

Kamara

Óperenciás bérlet

14:30 - Minden egér szereti a sajtot

zenés mesejáték két részben

Vendégjáték Budapesten, a Thália Színházban

19:00 - A Varázsfuvola

Opera

Nagyszínház

Egyetemi bérlet

19:00 - Ruy Blas

Színmű

Játékszín

Április 18.

17:00 - Csongor és Tünde

drámai költemény

Kamara

Latabár ifj. "A" bérlet

18:00 - A Varázsfuvola

Opera

Nagyszínház

Ferenczy ifj. bérlet

19:00 - Emberek Alkonya (16)

Kortárs magyar színmű

Játékszín

Április 19.

18:00 - Csongor és Tünde

drámai költemény

kamara

Schiller ifj. "A" bérlet

19:00 - A Varázsfuvola

Opera

Nagyszínház

Madách (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

20:00 - A Miskolc Dixieland Band - Dixie Klub

Játékszín

Április 20

14:00 - Minden egér szereti a sajtot

zenés mesejáték két részben

Kamara

Bérletszünet

19:00 - Furcsa Pár

Vígjáték

Nagyszínház

Bérletszünet

19:00 - Csongor és Tünde

drámai költemény

Kamara

Földes ifj. "B" bérlet

19:00 - Emberek Alkonya (16)

kortárs magyar színmű

Játékszín

Április 21.

14:00 - Süsü, a sárkány kalandjai

zenés mesejáték két részben

Kamara

Babszem bérlet

19:00 - Kabaré (16)

musical

Nagyszínház

Latinovits (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

19:00 - Ruy Blas

Színmű

Játékszín

Április 23.

15:00 - Avasi Gála

Nagyszínház

18:00 - Avasi Gála

Nagyszínház

Április 24.

14:00 - Horizont táncfesztivál - Julie kisasszony - nyílt próba, beszélgetés

Játékszín

16:00 - Horizont Táncfesztivál - Lépésről Lépésre - Kiállítás Megnyitó

Nagyszínház nézőtéri társalgó

Éder Vera Fotókiállítása

17:00 - Horizont Táncfesztivál - Environment Vertical - Függőlegesen

Táncelőadás

Déryné park

Retouramont (FR)

19:00 - Kabaré (16)

musical

Nagyszínház

Bérletszünet

19:00 - Horizont táncfesztivál - For now, i am - Egyelőre, én vagyok

táncelőadás

Kamara

Company Marc Brew (GB)

Április 25.

11:00 - Horizont Táncfesztivál - Ann-Droid

táncelőadás

Kamara

BandArt (HU)

14:00 - Horizont Táncfesztivál - Ann-Droid

táncelőadás

Kamara

BandArt (HU)

19:00 - Kabaré (16)

musical

Nagyszínház

Bérletszünet

19:00 - Horizont Táncfesztivál - Femme

táncelőadás

Játékszín

András Lóránt Társulat (RO)

Április 26.

17:00 - Horizont Táncfesztivál - Carnations And Roses - Szegfűk és Rózsák

táncelőadás

JÁTÉKSZÍN

GG Tánc Eger (HU)

19:00 - Horizont Táncfesztivál - Carmen

balett

Nagyszínház

Pécsi Balett (HU)

19:00 - Györgyike Drága Gyermek

színmű

Kamara

Madách (Arany) bérlet

Április 27.

17:00 - Horizont Táncfesztivál - #Orfeusz#Eurüdiké

táncelőadás

Kamaraszínház színpadánSimkó Beatrix-Grecsó Zoltán (HU)

19:00 - Kabaré (16)

musical

Nagyszínház

Vörösmarty (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

19:00 - Horizont Táncfesztivál - Paula

táncelőadás

Játékszín

Editta Braun (AT)

Április 28.

15:00 - Furcsa Pár

Vígjáték

Nagyszínház

Déryné (Alap, Arany, Ezüst) bérlet

19:00 - JULIE KISASSZONY

táncelőadás

Játékszín

A Miskolci Balett bemutató előadása

20:30 - Horizont Táncfesztivál - Sötét Frigy (A Pekingi Kacsa Nyomán)

táncelőadás

Kamara

EnKnapGroup/Josef Nadj (SLO)

 

Városrész
Belváros
Esemény jellege
Fedett
Esemény típusok
Színház, irodalom